Seznam přihlášených závodníků na 9. ročník - 14. 4. 2017

IPO VO - poslušnost

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Lucie Durczoková Fixa Ostraryka BOM ZKO Dětmarovice II.  
2 Jitka Novotná Al Fawaris Paulla gang VK KK Ostrava Kunčice, ZKO Suchdol nad Odrou  
3 Denisa Kajzarová Agrias Kasidera Silesia DOB ZKO Havířov-Bludovice na místě
4 Tereza Bulasová Crash StreetMix SKK NutsGo  
5 Zdeňka Stránská Vejsi ze Šternberské strže KM KK Hvězda Šternberk  
6 Dagmar Trnčáková Adel Giom Kastasi VK kk Ov. kunčice  


ZM - poslušnost a obrana

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Veronika Staniová Romi Stanios VK KK Ov. Kunčiče  
2 Lucie Durczoková Apache Striking Pack BOC ZKO Dětmarovice II.  
3 Anna Dudková Charlotte z Folinku NO CKNO  
4 Stránská Zdeňka Avatar pro Marii VK KK hvězda Šternberk  
5 Staňková Martina Douglas Enixa   ZKO Třebovice  

 

ZVV 1 - poslušnost a obrana

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Jana Koptíková BRONCO bez pp NO-BOM SKP OSRAVA  
2 Veronika Višvaderová Grace z Jukasu NO    
3 Miroslav Ott   BOM KK Ostrava Poruba  
4 Vladimír Mucha Quel Grey Volf NO    
5 Vladimír Mucha Aura Chalkis BOM    

 

IPO 1 - poslušnost a obrana (doporučujeme s maximálně složenou zkouškou IPO 2, SchH 2, ZVV2) 

 

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Beáta Žampachová Grizzly Extra Temperament BOM KCHBO  
2 Jana Muczková Gary NO   na místě
3 Eva Esslerová Enja Denny Moravia NO ZKO Suchdol n. O.  

 

 

IPO 2 - poslušnost a obrana ( doporučujeme se zkouškou IPO 2, IPO 3)

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Leoš Slatinský Nemesis IQ Stanios VK KK ostrava Kunčice
2 Kateřina Boháčová Abel od Devíti vrb VK KCHK
3 Barbora Macháčová Cesidy z Cerkasu NO ZKO Suchdol n.O  
4 Michal Kraincinger   BOM    

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH 2016

IPO VO - poslušnost

  Psvod Pes Rasa Člen Platba
1 Nicolle Kučerova Alan z Polešovic ČF ZKO Horní Suchá ano
2 Pavel Bartel Bonie ze Širé pláně NO ZKO Velká Bystřice ano
3 Denisa Matevová ? X KK Poruba  
4 Jitka Novotná Keisy X KK Ostrava Kunčice  
5 Ivana Ebertová Paris H. Nadina-Sis Briard BK ano
6 Monika Bascikova Gaston NO ZKO Mar.hory ano
7 Mirek Čada Tony X nikde ano
           


ZM - poslušnost a obrana

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Dagmar Trnčáková Adel Giom Kastasi VK KCHK, ZKO Svinov ano
2 Petr Tichavský Corado Goldest Danubius VK KK Kopřivnice  
3 Kateřina Zwilingová Mgr Arach Giom Kastasi VK KCHK  
4 Alena Kocurová Kira Stanios VK ZKO Horní Suchá ano
5 Sára Steckerová Electra Graf Czech BOM ZKO Ostrava Třebovice ano
6 Michaela Lepařová Attack Barathea BOM KK Rataje ano
           


ZVV 1 - poslušnost a obrana

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Pavlína Barchanská Gira Půlnoční Měsíc  NO KK Kovona Karviná  
2 Pavla Zůbková Neritas IQ Stanios VK KK Ostrava Kunčice  
3 Michal Kraicinger Barack Bohemia Atevy BOM ZKO Šenov  
4 Martina Broskevičová Artifex Regina Canina BOM ZKO Horní Suchá ano
5          


IPO 1 - poslušnost a obrana

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Leoš Slatinský Nemesis IQStanios VK KK Ostrava Kunčice  
2 Hana Stráská Abe Bailey Moravia Masai Mara BOM KCHBO ano
3 Petr Semanco Carlo Deabei BOT ZKO Petřvald ano
4 Adriana Kučková Niki Birnejan NO ZKO Horní Suchá ano
5          

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH 2015
 

BABY

  Psovod Pes Rasa Narození Člen Platba
1 Vlasta Gasiorová Originál Fany Stanios VK 14.1.2014 KK Dětmarovice  
2 Marketa Teličková Dita border kolie ??.??.???? zko klimkovice  
3 Dagmar Trnčáková Adél Giom Kastasi VK 2.1.2014 KK
4 Michaela Lepařová Attack Barathea BOM 14.5.2014 ZKO Náměšť na Hané
5 Nicolle Kučerová Alan z Polešovic ČF 22.5.2014 ZKO Horní Suchá
6 Markéta Barvínková Kurt z Joz-Dunu NO 25.1.2014 KK Ostrava-Kunčice
7 Lucie Durczoková Honey Filko Morava NO 31.3.2014 ZKO Dětmarovice  
8 Hana  Motyčková Boston Rapid black NO 13.6.2014 KK Neředín  
9 Pavel Bartel Bonie ze Širé pláně NO 17.5.2014  KK Dobřečov  
10 Zuzana Maňáková Anett Bára z Marpy bohemia SBT 10.05.2014    

 

IPO - VO (poslušnost)

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Ivana Ebertová Paris H. Nadina-Sis briard Briard klub  
2 Petra Lučanová Stefany z Šenku BOX KK Ostrava Kunčice  
3 Andrea Lerchová IDEA DEA Czech Rea bernský salašnický pes klub švýcarských salašnických psů  
4 Silvie Švagerová Black Jack Gitaron australský ovčák KK Přerov
5 Hana Vymazalová Niki z Huckelovi vily BOT KK Šlapanice  
6 Pavel Šiler Agi Julien Affair de coeur beauceron KK Neředín  

 

ZM

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Pavla Zůbková Medailon Stanios VK KK Ostrava Kunčice  
2 Soňa Pastorková Cedrika Ale-Tom NO Ostrava- Třebovice  
3 Klára Neplechová Cedra Ja Na Ka NO ZKO Ostrava-Zábřeh
4 Denisa Řeháková Aussie Atrey Srdcové eso australský ovčák KK Vranov
5 MONIKA KYSELÁ DIXA JA NA KA NO ZKO KLIMKOVICE  
6 Michaela Lepařová Casie od Appaloosek BOC ZKO Náměšť na Hané
7 Petr Tichavský Korádo Goldest Danibius VK KK Ostrava Kunčice  
8 Pavla Zůbková Neritas IQ Stanios VK KK Ostrava Kunčice  
9 Lucie Durczoková Apache Striking Pack BOC ZKO Dětmarovice  
10 Hana Pleváková Amálie of Inpozia BOX Boxer klub Ostrava  

 

ZVV1

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Jana Koptikova CYRUS kříženec SKP OSTRAVA  
2 Jana Koptikova BRONCO kříženec SKP OSTRAVA  
3 Hana Kubánková DIXI z JUKASU NO SKP OSTRAVA  
4 Pavel Uhllíř Aida Iluze NO ZKO Sůchdol n.Odrou  
5 Šárka Žišková Agis ze Širé pláně NO    
6 Leoš Slatinský Nemesis IQ Stanios VK KK Ostrava Kunčice  

 

 

IPO 1

  Psovod Pes Rasa Člen Platba
1 Martina Broskevičová Artifex Regina Canina BOM ZKO Horní Suchá
2 Hana Vymazalová Cessy z Mlechovské stráně CHP KK Šlapanice  
3 Petr Mrázek Aron NO    
4 Petr Mrázek Berry BOC    
5 Alena Sladká Iskar Bohemia NO    
6 Martin Kubatko Coky Vikar NO ZKO Dětmarovice - Koukolná